در همين رابطه


افشای تخلفات مالی در کمیته امداد خراسان شمالی

ویروس تخلفات مالی به نهادهای حمایتی نیز رسیده است،

بگزارش "انتخاب خبر" ، براساس اسناد موجود، در سال ۹۱ نیز طی قراردادی کمیته امداد خراسان شمالی با شرکت پککو وابسته به بانک پارسیان قراردادی ۵ ساله در جهت شارژ کارت هدیه برای کودکان زیر ۶ سال منعقد می‌کند و طبق ماده ۵ قرارداد مقرر می‌شود به‌ازای یک‌درصد کل مبلغ قرارداد به‌عنوان هدیه و تخفیف شرکت به این شرکت با هدف کمک به کودکان زیر 6 سال پرداخت شود.

شنیده‌ها حاکی از این است که شرکت مذکور به تعهدات خود عمل کرده است اما مسئولین امداد مبلغ موردالاشاره را طبق قرارداد برای کودکان موضوع قرارداد، هزینه نکرده و مشخص نیست این پول در چه جایی هزینه شده است، لازم به ذکر است که مبلغ کل قرارداد بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال، است و یک‌درصد آن بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان می‌باشد.

تخلفات مدیریتی کمیته امداد خراسان شمالی به همین جا ختم نمی‌شود و در یکی دیگر از اسناد موجود، مبلغ 140 میلیون ریال به منظور تعمیرات و کاغذ دیواری مهمانسرا هزینه شده است اما واقعیت این است که مبلغ فوق در منزل سازمانی آقای مدیرکل (ع. ا.) هزینه شده است! لازم به ذکر است که تخلفات دیگری از سوی مدیرکل و معاون مالی این اداره وجود دارد که اسناد آن نزد خبرنگار انتخاب خبر و این رسانه محفوظ است.

واقعیت این است که این آقای مدیرکل از دزدی و اختلاس های مقامات بالاتر خبر دارد و بدین جهت بخود اجازه میدهد کمی به جیب خود خدمت کند. تخلفات مالی این مدیرکل در مقایسه با مدیران بالارتبه آنقدر ناچیز است، که این مدیرکل ها اینگونه تخلفات را حق خود میدانند.Copyright © 1999-2013 Ettelaat Network, All Rights Reserved Webmaster
 اطلاعات .نت به هيچ گروه و مرام و مسلك وابسته نيست اطلاعات.نت هيچ مسئوليتی در باره محتوای مقالات نداشته و مسئول محتوای هر مقاله نويسنده آن ميباشد نظر نویسندگان مقالات در اين سايت می تواند مغایر با موضع اطلاعات.نت باشد مولف اين سايت مطلقا براي كار خود كه هدف ميهني و آموزشي دارد نه در گذشته، نه در حال حاضر و نه در آينده كمك مالي هيچكس، هيچ سازمان و هيچ دولتي را نمي پذيرد. خدمت به ميهن ، هموطنان، همتباران و همزبانان لذتي دارد مافوق همه لذتها، مخصوصا اگر بدون دستمزد و كمك مالي انجام گيرد